social

معرفی ابزار Social Mention

معرفی ابزار سوشال منشن  Social Mention

زمانی که صحبت از شبکه های اجتماعی و سئو به میان می آید، بهتر است همیشه چند نکته را به خاطر داشته باشید. مطمئناً نمی توان تاثیر دقیق استراتژی بازاریابی شبکه های اجتماعی بر روی رتبه بندی سایت در موتورهای جستجو را به راحتی به نمایش گذاشت، اما بهتر است خود را برای این موضوع آماده کنیم تا در آینده افسوس فرصت های از دست رفته را نخوریم.

حتی اگر استراتژی بازاریابی شبکه های اجتماعی شما به طور مستقیم تاثیری بر روی رتبه بندی نداشته باشد، باز هم باید  مد نظر داشته باشد زیرا می تواند به برند سازی نام تجاری تان کمک کند. در نتیجه استراتژی شما به تدریج تاثیر زیادی بر روی کسب وکارتان خواهد داشت.

ابزار Social Mention امکان تجزیه و تحلیل لحظه به لحظه در رسانه های اجتماعی را فراهم می کند. درست است که ابزار Social Mention نسبت به دیگر ابزارهای موجود در لیست قابلیت های کم تری دارد، اما این موضوع به این معنی نیست که Social Mention ابزار بی ارزشی است.

علاوه بر این، شما قادر خواهید بود بر روی ترندهای مختلف موجود کلیک کنید. شما می توانید به دنبال کلمات کلیدی مورد نظر خود نیز باشید. بعد از انجام این کار، لیستی از منشن های اخیر را دریافت خواهید کرد. این منشن ها به همراه جعبه داده نشان داده می شود که چیزی شبیه شکل زیر است:

ابزار سئو Social Mention

شما می توانید به اطلاعاتی همچون منابع، هشتگ ها و کلمات کلیدی برتر دسترسی داشته باشید. همچنین، قادر خواهید بود به روش های مختلف از این ابزار استفاده کنید. مثلاً می توانید از آن برای پیگیری منشن های برندتان استفاده کنید. همچنین ممکن است از این ابزار برای بررسی رقبا و به دست آوردن ایده های مختلف استفاده نمایید.

درست است که می توانید بدون کمک ابزارهای قدرتمند نیز اطلاعات زیادی در مورد رسانه های اجتماعی کسب کنید. با این حال، انجام چنین فرآیندی زمانبر است و استفاده از چنین ابزارهایی کار شما را راحت تر می کند. اگر دوست دارید منشن های شبکه های اجتماعی را بدون اتلاف زمان پیگیری کنید، ابزارهای زیادی مانند سوشال منشن وجود دارد.

نوشته های مرتبط

سئو فروشگاه اینترنتی

۳۱

فرو
بازاریابی محتوا, راهکارهای تجاری, سئو سایت, طراحی سایت

سئو فروشگاه‌های آنلاین

جستوجو ورود کاربران از موتورهای جستجو (Organic Search)، از مهمترین موارد ترافیک بازدیدکنندگان سایت است.  بدون شک، سئو (Search-Engine-Optimization) برای مدیران وب سایت ها و وبمسترها از اهمیت بالایی برخوردارست. وقتی هدف سایت شما انجام تراکنش مالی آنلاین  است، SEO می تواند مستقیما منجر به خرید از وب سایت و افزایش درآمد شما شود. پس اهمیت سئو […]

ابزارهای طراحی وب

۲۷

فرو
طراحی سایت

ابزارهای طراحی وب

ابزارهای طراحی وب   نرم‌افزارها و ابزارهای بسیاری برای طراحی صفحات وب وجود دارند. با استفاده از آنها می توانید وب‌سایت خود را طراحی نمایید. البته طراحی سایت به صورت حرفه ای نیاز به تخصص فراوان دارد و بهتر است عملیات ساخت سایت خود را به یک شرکت طراحی سایت با سابقه واگذار نمایید. اما در صورتیکه تمایل به تجربه آزمایشی[…]