طراحی اپلیکشن آسان جیب

درباره اپلیکیشن آسان جیب:

درباره آسان جیب:

شهر هوشمند آسان جیب (سهامی خاص) با شماره ثبت ۵۱۱۷۲ با ایجاد شبکه ای وسیع از پذیرندگان در صنوف مختلف در اکــثر استـان های کــشور توانسته است گامی بلند در راستای ارائه خدماتی نوین و طرح خدماتی رفاهی خود در قالب آسان جیب برای حمایت از تمامی اقشار جامعه و هموطنان این مرز وبوم بردارد. افرادی که به عضویت این شبکه در می آیند می توانند از خدمات و تسهیلات متنوعی در حوزه های سلامت، گردشگری تفریحی، ورزشی، علمی و فرهنگی و نیاز های اساسی خانوار با شرایط ویژه استفاده کنند.

ویژگی های اپلیکیشن آسان جیب:

در اپلیکیشن آسان جیب، جهت سهولت استفاده کاربران و مردم عزیز امکاناتی فراهم شده است که می‌توان به: آسان فود، آسان مارکت، آسان شارژ، بیمه، باشگاه تخفیفات و باشگاه مشتریان اشاره کرد. کاربران می‌توانند به آسانی و از طریق امکانات در نظر گرفته شده، نسبت به سفارش غذا از رستوران ها، مواد غذایی و غیره از سوپر مارکت ها و تره بارها اقدام نمایند. همچنین، کاربران می توانند به آسانی شارژ خریداری نمایند، خدمات بیمه دریافت کنند و از کدها و خدمات تخفیفی باشگاه مشتریان و باشگاه تخفیفات بهره مند شوند.

وبسایت اختصاصی اپلیکیشن آسان جیب

طراحی اپلیکشن اسان جیب

 

 

نمایشی از امکانات و قابلیت‌های اپلیکیشن آسان جیب:

 

قابلیت‌های اپلیکیشن آسان جیب قابلیت‌های اپلیکیشن آسان جیب قابلیت‌های اپلیکیشن آسان جیب قابلیت‌های اپلیکیشن آسان جیب قابلیت‌های اپلیکیشن آسان جیب

 قابلیت‌های اپلیکیشن آسان جیب

 

 

از هر کجا که مایلید دانلود کنید

اپلیکیشن  را میتوانید بر روی انواع دیوایس ها مورد استفاده قرار دهید.

دانلود از بازار دانلود مستقیم دانلود از اناردونی دانلود از مایکت

 

اطلاعات پروژه