طراحی سایت ارزان در تبریز

طراحی سایت ارزان در تبریز

شرکت طراحی و برنامه نویسی پلاتین با سالها سابقه مفید در زمینه طراحی وبسایت و بهینه سازی وبسایت برای موتورهای جستجو ، بصورت حرفه ای و تخصصی فعالیت می نماید .

شرکت پلاتین جهت رفاه حال مشتریانی که مایل نیستند هزینه بالایی برای وبسایت خود صرف کنند اقدام به طراحی وبسایت با هزینه کم نموده است لذا شما می توانید با پرداخت هزینه کم صاحب یک وبسایت خوب بشوید .

طراحی وبسایت ارزان برای کسانی که مایلند شرکت خود را از طریق وبسایت فقط معرفی نمایند و فعلاً نیازی به امکانات بالا و اهداف بلند مدتی بصورت آنلاین ندارند ، مناسب است لذا کسانی که نیازمند وبسایتی پیشرفته هستند و اهداف بلند مدتی برای آینده شغل خود دارند با طراحی وبسایت ارزان قیمت به نتیجه نخواهند رسید .

طرح های مختلف وب سایت ارزان:

طراحی سایت ارزان در تبریز
طراحی سایت ارزان در تبریز
طراحی سایت ارزان در تبریز
طراحی سایت ارزان در تبریز
مزایای داشتن یک وب سایت:

تاثیر سایت در اطلاع رسانی:

داشتن یک سایت مانند داشتن یک کاتالوگ است ؛ اما با مزایای فراوان دیگر. یک کاتالوگ می تواند شامل تصاویر و متون باشد اما یک سایت میتواند از تصاویر، متون، فیلم و صوت و یا انیمیشن نیز بهره بگیرد بنابر این امکان اطلاع رسانی جامع با محتوایی جذاب تر را می دهد. برای طراحی، چاپ و انتشار هر نسخه از کاتالوگ نیاز به هزینه است اما برای طراحی یک سایت داینامیک فقط کافیست هزینه ای اولیه برای طراحی و نگهداری آن پرداخت شود و بعد از آن شما می توانید بینهایت صفحه ایجاد کنید که  هزاران و یا میلیونها کاربر از جاهای مختلف جهان می توانند بارها و بارها از آن ها بازدید کنند.

تاثیر در بازاریابی:

موتورهای جستجو بدون هزینه برای شما بازاریابی می کنند فقط کافیست رباتهای آنها سایت شما را پیدا کنند و از آن پس زمانی که فردی به دنبال هر یک از خدمات و یا محصولات و یا اطلاعات ارائه شده در سایت شما باشد، این موتورها فرد را به سمت سایت شما هدایت می کنند. میزان بازدید کننده هدایت شده به سایت به پارامترهای زیادی وابسته است اما در بدترین حالت چیزی در حدود ۵۰ نفر در روز توسط موتورهای جستجو به یک سایت هدایت می شوند. 

در دسترس بودن :

سایت شما با متقاضیان اطلاعات و محصولات یا خدمات فقط یک کلیک فاصله دارد و در تمامی ساعات شبانه روز و روزهای تعطیل نیز فعال است.

بررخی از نمونه کارهای طراحی سایت