نمونه طراحی اپلیکیشن خشکشویی

نمونه طراحی اپلیکیشن خشکشویی
تیم حرفه‌ای طراحی اپلیکیشن پلاتین اینجاست تا با ارائه مشاوره اختصاصی و رایگان، مسیر تبدیل ایده‌های شما به اپلیکیشن‌های موفق و حرفه‌ای را آسان نماید. شما می‌توانید به راحتی و تنها با
یک کلیک از تجارب مشاوران پلاتین بهره ببرید و مسیر خود را برای رسیدن با اهداف خود هموار سازید.
کارشناسان پلاتین می‌توانند بهترین اپلیکیشن خشکشویی شما را طراحی کنند و مسیری جدیدی برای توسعه کسب و کار شما ایجاد کنند. با ارتباط با کارشناسان پلاتین و شرح ایده خود آن را عملی سازید.
کلیک کنید
مشاوره رایگان و اختصاصی

درباره اپلیکیشن خشکشویی:

شاید پیدا کردن خشکشویی در محدوده محل سکونت که بتواند در سریعتر زمان ممکن خدمات درخواستی افراد را انجام دهد دغدغه‌ای برای بسیاری از افراد است. از طرفی دیگر، بسیاری از خشکشویی‌ها هستند که درصدد گسترش کسب‌وکار خود هستند و می‌خواهند واردی دنیای کسب‌وکارهای آنلاین شوند، برای صاحبان این مشاغل اپلیکیشن می‌تواند بهترین انتخاب باشد. اپلیکیشن خشکشویی یک اپلیکیشن مرتبط با ارائه خدمات آنلاین در رابطه با خشکشویی می‌باشد. این اپلیکیشن به منظور دسترسی آسان و سریع به خدمات بخارشویی، اتوشویی و خشکشویی طراحی شده است.

با دریافت و نصب این اپلیکیشن کاربران می‌توانند بدون دردسر و صرف زمان و هزینه‌های رفت و آمد و با چند کلیک خدمات خود را دریافت کنند. مدیران اپلیکیشن نیز به بازار وسیعی از مشتریان دست یابند و در نتیجه با کسب رضایت کاربران، به افزایش فروش و سود دست یابند. 

نمونه اپلیکشن خشکشویی
نمونه اپلیکیشن خشکشویی

نحوه عملکرد اپلیکیشن خشکشویی:

در این اپلیکیشن امکانی فراهم شده است تا بتوان نوع لباس (مردانه/ زنانه)، نوع خدمات (اتوشویی، اتوکشی، لکه بری، سفیدشویی، خشکشویی، شستشو) و تعداد لباس را انتخاب کرد. سپس با انتخاب تعداد لباس و مشاهده قیمت و هزینه دریافت خدمات و وارد نمودن آدرس، سفارش ثبت خواهد شد.  می‌توان براساس مکان مورد نظر شما، البسه از درب منزل توسط تیم خشکشویی در بسته‌بندی‌های ویژه دریافت شده و پس از انجام خدمات درخواست شده در بسته‌بندی‌های مناسب درب منزل تحویل داده شود. 

با توجه با امکانات در نظر گرفته شده می‌توان خلاصه‌ای از سفارش خود شامل: اطلاعات آدرس، نوع لباس، تعداد و هزینه دریافت خدمات و جمع کل را مشاهده نمود. با محاسبه مبلغ قابل پرداخت، کاربر به درگاه پرداخت منتقل خواهد شد. البته گزینه کیف پول و شارژ کیف پول نیز در نظر گرفته شده است که می‌توان از طریق آن نیز پرداخت انجام شود.  

پس از تکمیل فرایندهای درخواستی لباس‌های تمیز و بدون لکه در بسته‌بندی مناسب در زمان تعیین شده، درب منزل یا محل کار  ارائه می‌شوند.

پنل مدیریتی اپلیکیشن خشکشویی:

پنل مدیریتی طراحی شده برای اپلیکیشن خشکشویی دارای آپشن‌ها و امکانات ویژه‌ای همچون: داشبورد، کاربران، سفارشات، کد تخفیف، کد باشگاه و تنظیمات می‌باشد. در بخش داشبورد می‌توان لیستی از تعداد کاربرانی که با موفقیت ثبت نام نموده‌اند و تعداد سفارش خشکشویی را مشاهده و مدیریت نمایند. در بخش کاربران، لیست کاربران همراه با اطلاعات نمایش داده می‌شود. در قسمت سفارشات، لیست سفارشات و جزئیات را مشاهده و پرینتی از سفارشات دریافت شده و انجام شده را در اختیار داشته باشید. 

مدیر اپلیکیشن می‌تواند با ایجاد کد تخفیف، کد تخفیف را در اختیار کاربران قرار دهد و از این بخش کاربرانی که کد تخفیف وارد نموده‌اند را نیز کنترل و مشاهده نماید. در بخش تنظیمات نیز می‌توانند نسبت به شخصی سازی پنل مدیریتی اقدام نماید.

پنل مدیریتی اپلیکیشن خشکشویی

مزایای اپلیکیشن خشکشویی:

✓ دسترسی به مشتریان بالقوه

✓ افزایش فروش و سود

✓ افزایش تعامل با مشتریان

✓ کسب اعتماد و برندسازی

✓ پیشی گرفتن از رقبا

✓ کسب رضایت مشتریان

مزایای اپلیکیشن

قیمت طراحی اپلیکیشن خشکشویی:

قیمت اپلیکیشن

طراحی گرافیک حرفه‌ای

پنل مدیریتی اختصاصی

احراز هویت با شماره تلفن همراه

نمایش سفارشات

درگاه پرداخت اینترنتی

اجرا نسخه اندروید

طراحی و اتصال به سایت 

۶ ماه پشتیبانی رایگان

.

..

.

.

.

خريد
قیمت اپلیکیشن

طراحی گرافیک حرفه‌ای

پنل مدیریتی اختصاصی

احراز هویت با شماره تلفن همراه

نمایش سفارشات

درگاه پرداخت اینترنتی

اجرا نسخه اندروید

طراحی و اتصال به سایت 

ارتباط از طریق پیامک با مشتریان

امکان ارسال و وارد نمودن کد تخفیف

۶ ماه پشتیبانی رایگان

.

.

.

خريد
قیمت اپلیکیشن

طراحی گرافیک اختصاصی

پنل مدیریتی اختصاصی

احراز هویت با شماره تلفن همراه

نمایش سفارشات

درگاه پرداخت اینترنتی

اجرا نسخه اندروید

اجرا نسخه ios

طراحی و اتصال به سایت اختصاصی

ارتباط از طریق پیامک با مشتریان

امکان ارسال و وارد نمودن کد تخفیف

باشگاه مشتریان

سیستم کد اعتباری باشگاه مشتریان

۶ ماه پشتیبانی رایگان

خريد

ویژگی‌های اپلیکیشن خشکشویی:

طراحی اختصاصی رابط کاربری
پنل مدیریتی اختصاصی
درگاه پرداخت امن
سیستم احراز هویت
امنیت بالا
سهولت استفاده
ریسپانسیو و واکنش‌گرا
امکان شخصی سازی
قابل اجرا در نسخه android و ios
نمایش سوابق سفارشات کاربر
امکان نظردهی
۶ ماه پشتیبانی رایگان

سفارش خود را ثبت کنید …

اگر می‌خواهید اپلیکیشن اختصاصی خشکشویی خود را داشته باشید و با رقبا و سایر همکاران خود تمایز پیدا کنید، کافیست تا با کارشناسان و مشاوران ما ارتباط برقرار کنید و سفارش خود را ثبت کنید. در بهترین بازه زمانی و با بهترین کیفیت مطابق نظر شما، اپلیکیشن اجرا خواهد شد. همین حالا سفارش خود را ثبت کنید و در پیشی گرفتن از رقبا غفلت نکنید. 

کلیک کنید
ثبت سفارش طراحی اپلیکیشن

پیش نمایش اپلیکیشن:

هزینه طراحی اپلیکیشن