PlatinCo
استودیو طراحی و برنامه نویسی پلاتین
طراحی گرافیک ، رابط کاربری ، تجربه کاربری ، توسعه وب سایت و اپلیکیشن
شرکت طراحی و برنامه نویسی پلاتین فعالیت خود را بصورت رسمی و متمرکز از سال ۱۳۹۶ بطور حرفه‌ای آغاز کرد این شـرکت بر انجام فعالیت‌هایی از قبیل: طـراحی و توسعه وبسایت، طراحی و توسعه اپلیکیشن موبایل، سئو و بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو، طراحی گرافیک، مدیریت شبکه‌های اجتماعی، عکاسی و تولید تـیزر تبلیغاتی تمرکز کرده است و تاکنون توانسته تا ضمن ایجاد بازار کار برای پرسنل خود، نیازها و تقاضای کارفرمایان و صاحبان .کسب‌وکارها را بخوبی مرتفع نماید
+150
+61
+12
+40
طراحی وب سایت و پورتال
طـراحی سایت ها در چند مرحله با توجه به ماهیت و رسالت وب سایت ها و بر اساس خواسته های مشتریان هدف و انتخاب CMS و یا پنل مدیریت محتوای سایت طراحی و تولید می شوند که درما در شـرکت پلاتین این پروژه ها همزمان در چند بخش طراحی UI و UX و تـیم برنامه نویسی به همراه نظارت کارفرما اجرا و پیش خواهد رفت.
مدیریت شبکه های اجتماعی
بسیاری از افراد فعالیت در شبکه‌های اجتماعی را امری ساده و راحت می‌پندارند. در حالی که اگر شما به دنبال نتایج واقعا اثربخش باشید و بخواهید تبلیغات خودر را با این روش انجام دهید می‌بایست این کار را با اصول صحیح آن انجام دهید. ما در شرکت پلاتین با شناخت از کامل از محیط شبکه های اجتماعی و تجربه چندین سال فعالیت موفق در این ضمینه شما را در این مسیر همراهی می کند.
سئو
رفتارسنجی موتورهای جستجو که در نهایت به نام بهینه سازی سایت و یا سئو نام دارد یکی از مهمترین اصــول در افزایش رتبه سایت یا افزایش رنــک الکسلا می باشد ، ما در شرکت پلاتین با استفاده از مـتخصصین سئو این خدمات را برای کسترش کسب و کار شما ارائه می دهییم
طراحی اپلیکیشن موبایل
یک استارتاپ باشید که ایده بکر و فوق العاده ای در ذهن دارید و یا یک شرکت جهت انجام امور خود، ما می توانیم به شما در گسترش خدمات در بستر پلت فرم های موبایل کمک کنیم. خواهد رفت.
طراحی گرافیک
در هر کسب و کار و تجارتی که فعالیت دارید، ارائه کاتالوگ و بروشور و .. یــکی از اثر بخش ترین شیوه های بازاریابی و تبلیغات در میان مخاطبانتان است . شرکت پــلاتین با پیشینه و تجربه سـالیان در حــیطه طراحی و چاپ، طراحی کاتالوگ و طـراحی بروشور شما را با کیفیتی در خور سازمان تان ارائه خواهد کرد.
عکاسی تبلیغاتی و صنعتی
عکاسی تبلیغاتی و صنعتی از ابزار های پر کاربرد در تبلیغات می باشد. می توانیم محصولات و خدمات خود را با بهترین کیفیت در کاتالوگ، بیلبورد های تبلیغاتی، وب سایت و حتی در رسانه های ملی و اجتماعی نیز استفاده نماییم. عکاسی تبلیغاتی و صنعتی از خط تولید، کارخانه، محصولات و … از خدمات استودیو عکاسی شرکت پلاتین می باشد
طراحی وب سایت و پورتال

web Design
طراحی اپلیکیشن موبایل

Application Design
طراحی گرافیک

Graphic & Design
اعضای تیم پلاتین، همواره در تلاشند تا دانش خود را بروز کرده و پروژه‌های محول شده را مطابق با آخـرین متد و تکنولوژی‌های طراحی و توسعه نرم‌افزاری به انجام رسانند. در طول سالهای متوالی، با تـکیه بر تـجربه و مهارت متخصصان تیم پلاتین، مفتخر است تا بیش از صـدها پروژه را با کــسب رضایت حداکثری کارفرمایان و کاربران به ثمر رساند.
پلاتین می‌کوشد تا در کنار کسب‌وکارهای سنتی که قصد تبدیل به کسب‎وکارهای مدرن و آنلاین کنونی دارند، باشد و بهترین خدمات حرفه‌ای را ارائه دهد. سالها تجربه با دانش و تخصص به هم آمیخته و با توجه به تقاضای علاقمندان متخصصان پلاتین را به سمت آموزش و تربیت نیروهای جدید در زمینه‌ها و فعالیت‌های مختلف سوق داد و تاکنون ده‌ها هنرجو پرورش یافته و وارد بازار کار حرفه‌ای شدند.
تماس با ما
جهت مشاوره راه اندازی و توسعه کسب و کار خود با ما تماس بگیرید
در ساعات اداری (10 تا 19) روز های شنبه تا چهارشنبه ، روز پنجشنبه (10 تا 14) پاسخگوی شما هستیم