امروزه در جامعه ما والدین نقش ویژه‌ای را در آموزش فرزندان خود به عهده گرفته‌اند! اغلب پدران و مادران در برابر این مسئولیت خطیر از اطلاعات و دانش کافی برخوردار نیستند و مشتاقند بدانند چه باید بکنند. برای اینکه والدین و معلمان بتوانند نقش موثری داشته باشند، نیاز به آگاهی و مهارت‌هایی دارند. گروه تحقیقاتی شاه بابایی با هدف تحقیق و پژوهش برای یافتن راه‌های عملی و کاربردی جهت ارائه راهکارها و شیوه‌های موثر که بتواند به والدین و مربیان کمک کند تا فرزندان خود را در راه رشد علمی و آموزشی یاری کند، تأسیس گردید.

گروه تحقیقاتی شاه بابایی با هدف تحقیق و پژوهش برای یافتن راههای عملی و کاربردی جهت ارائه راهکارها و شیوه های موثر که بتواند به والدین و مربیان کمک کند تا فرزندان خود را در راه رشد علمی و آموزشی یاری کند، تأسیس گردید.

استاد شاه بابایی به عنوان مشاور و محقق با ارائه شیوه های نوین آموزشی قدم در راه ایجاد تحولی اساسی در نظام یادگیری و یاددهی نوین گذاشته اند.

ایشان با به ثبت رساندن چند ده اختراع در زمینه های مختلف بهعنوان مخترع برتر شمال غرب کشور و از رتبه های برتر جشنواره جوان خوارزمی برگزیده شدند، سپس با برگزاری و دروه های مختلف در دانشگاههای برتر کشور، همایش ها و… در شهرهای مختلف تجارب و یافته های خود را در اختیار سایر افرادی که خواهان رسیدن به زندگی بهتر در تمامی زمینه ها در سایه آموزش بودند، گذاشتند.

به جرأت می توان گفت اغلب شرکت کنندگان در این دروه ها به موفقیت های بزرگی دست یافته و افق های جدیدی پیش رویشان گشوده شده است.

 

دانلود اپلیکیشن استاد شاه بابایی

 

 

امکانات اپلیکیشن استاد شاه بابایی:

– بخش فروشگاه به صورت دانلود

– پنل مدیریت وب / مدیری – مربی

– ارسال تمرینات برای مربیان

– بخش ارسال تمرینات روز جمعه

– ارائه مقالات در زمینه تند خوانی و تقویت حافظه

– ارائه فیلم‌های آموزشی در زمینه تند خوانی و تقویت حافظه

– ارائه پک‌های آموزشی زبان، تند خوانی، تقویت حافظه

– اطلاع از سمینارهای آموزشی در این ضمینه

– ارسال تمرینات و مشاهده میزان پیشرفت و …

– کد های تخفیف

– پنل مدیریت تحت وب

و …

 

اطلاعات پروژه