طراحی اپلیکیشن رستوران

۲۷

خرداد

نمونه طراحی اپلیکیشن رستوران

طراحی اپلیکیشن رستوران
تیم حرفه‌ای طراحی اپلیکیشن پلاتین اینجاست تا با ارائه مشاوره اختصاصی و رایگان، مسیر تبدیل ایده‌های شما به اپلیکیشن‌های موفق و حرفه‌ای را آسان نماید. شما می‌توانید به راحتی و تنها با
یک کلیک از تجارب مشاوران پلاتین بهره ببرید و مسیر خود را برای رسیدن با اهداف خود هموار سازید.
کارشناسان پلاتین می‌توانند بهترین اپلیکیشن خشکشویی شما را طراحی کنند و مسیری جدیدی برای توسعه کسب و کار شما ایجاد کنند. با ارتباط با کارشناسان پلاتین و شرح ایده خود آن را عملی سازید.
کلیک کنید
مشاوره رایگان و اختصاصی

درباره اپلیکیشن رستوران:

سرعت بالای زندگی در دنیای کنونی و مدرنیته شدن باعث ایجاد تغییرات بسیاری در سبک زندگی افراد شده است. امروزه با استفاده از گوشی‌های هوشمند و بدون نیاز به رفت و آمد با اپلیکیشن‌های موبایل می‌توان بدون دغدغه و دردسر، غذای مورد علاقه را سفارش داد تا درب محل دریافت نمود. اپلیکیشن رستوران به یکی از نیازها و درخواست‌ رستورانها و کافه‌ها تبدیل شده است و جایگاه ویژه‌ای در ارائه خدمات به مشتریان کسب کرده است.

کاربران با چند کلیک بر روی نرم افزار رستوران، سفارشات خود را ثبت کرده و خرید را دریافت نمایند. یکی از مواردی که باید مورد توجه رستوران‌ها، کترینگ ها و فست فود ها قرار بگیرد، پیدا کردن مشتریان دائمی است. مشتریان دائمی پس از کسب اطمینان از کیفیت خدمات شما، علاوه بر وفاداری به رستوران و کسب و کار شما، به سایر افراد نیز شما را پیشنهاد داده و مشتریان و کاربران جدیدی را به مجموعه شما اضافه می‌کنند.

درباره اپلیکیشن رستوران
نحوه عمل اپلیکیشن رستوران

نحوه عملکرد اپلیکیشن رستوران:

در این اپلیکیشن امکانی فراهم شده است تا با استفاده از منو رستوران، انواع پیتزا، ساندویچ ها، سیب زمینی تنوری، ساید و سالاد، نوشیدنی‌ها و دسرها را انتخاب کرد. لیستی از تمام محصولات قابل مشاهده است که در توضیحات هر محصول، مواد و محتویات تشکیل دهنده با قیمت محصول قابل نمایش می‌باشد. سپس با انتخاب تعداد سفارشات و محصولات و وارد نمودن آدرس، سفارش ثبت خواهد شد. براساس مکان مورد نظر شما، سفارشات آماده سازی و ارسال می‌گردد. 

با توجه با امکانات در نظر گرفته شده می‌توان خلاصه‌ای از سفارش خود شامل: اطلاعات آدرس، نوع غذا، تعداد و قیمت و جمع کل را مشاهده نمود. با محاسبه مبلغ قابل پرداخت، کاربر به درگاه پرداخت منتقل خواهد شد. 

پس از تکمیل فرایندهای اماده سازی و تهیه سفارشات تعیین شده، درب منزل یا محل کار  ارائه می‌شوند. کاربر می‌تواند شعبه‌های رستوران را نیز مشاهده نماید و نسبت به خرید حضوری اقدام نماید. 

پنل مدیریتی اپلیکیشن رستوران:

پنل مدیریتی طراحی شده برای اپلیکیشن رستوران دارای بخش‌های داشبورد، کاربران، تنظیمات، پیامک و سفارشات خواهد بود. در بخش داشبورد، می‌توان آمار سایت مانند تعداد کل بازدید، تعداد کاربران ثبت نام شده، تعداد کل خرید و جمع کل سفارشات را به همراه جزئیات مشاهده نمایند. در بخش کاربران، اطلاعاتی شامل نام کاربران، تعداد خرید، مبلغ خرید، شماره موبایل و سایر اطلاعات قابل نمایش است. بخش تنظیمات پنل مدیریتی، شامل تنظیمات پیشرفته‌ای است مانند ارسال پیامک بعد از خرید، ارسال پیامک بعد از آماده شدن غذا، نیاز به تایید رستوران و مارکت، تغییر نام کاربری و پسورد که مدیریت می‌تواند اعمال نماید. 

در بخش پیامک متن مورد نظر ثبت و براساس دسته بندی ارسال قابلیت ارسال برای همه، ارسال برای کاربرها و یا ارسال برای شماره خاص وجود دارد. در قسمت سفارشات نیز لیستی از سفارش دهنده‌ها، سفارش‌ها، ادرس، تاریخ و ساعت و سایر اطلاعات تکمیلی موجود است که در دسترس کاربر پنل مدیریت می‌باشد. 

پنل مدیریتی اپلیکیشن رستوران

مزایای اپلیکیشن رستوران:

✓ دسترسی به مشتریان بالقوه

✓ افزایش فروش و سود

✓ افزایش تعامل با مشتریان

✓ کسب اعتماد و برندسازی

✓ پیشی گرفتن از رقبا

✓ کسب رضایت مشتریان

مزایای اپلیکیشن

قیمت طراحی اپلیکیشن رستوران:

قیمت اپلیکیشن

طراحی گرافیک حرفه‌ای

پنل مدیریتی اختصاصی

احراز هویت با شماره تلفن همراه

نمایش سفارشات

درگاه پرداخت اینترنتی

اجرا نسخه اندروید

طراحی و اتصال به سایت 

۶ ماه پشتیبانی رایگان

.

..

.

.

.

خريد
قیمت اپلیکیشن

طراحی گرافیک حرفه‌ای

پنل مدیریتی اختصاصی

احراز هویت با شماره تلفن همراه

نمایش سفارشات

درگاه پرداخت اینترنتی

اجرا نسخه اندروید

طراحی و اتصال به سایت 

ارتباط از طریق پیامک با مشتریان

امکان ارسال و وارد نمودن کد تخفیف

۶ ماه پشتیبانی رایگان

.

.

.

خريد
قیمت اپلیکیشن

طراحی گرافیک اختصاصی

پنل مدیریتی اختصاصی

احراز هویت با شماره تلفن همراه

نمایش سفارشات

درگاه پرداخت اینترنتی

اجرا نسخه اندروید

اجرا نسخه ios

طراحی و اتصال به سایت اختصاصی

ارتباط از طریق پیامک با مشتریان

امکان ارسال و وارد نمودن کد تخفیف

باشگاه مشتریان

سیستم کد اعتباری باشگاه مشتریان

۶ ماه پشتیبانی رایگان

خريد

ویژگی‌های اپلیکیشن رستوران:

طراحی اختصاصی رابط کاربری
پنل مدیریتی اختصاصی
درگاه پرداخت امن
سیستم احراز هویت
امنیت بالا
سهولت استفاده
ریسپانسیو و واکنش‌گرا
امکان شخصی سازی
قابل اجرا در نسخه android و ios
نمایش سوابق سفارشات کاربر
امکان نظردهی
۶ ماه پشتیبانی رایگان

سفارش خود را ثبت کنید …

اگر می‌خواهید اپلیکیشن اختصاصی رستوران خود را داشته باشید و با رقبا و سایر همکاران خود تمایز پیدا کنید، کافیست تا با کارشناسان و مشاوران ما ارتباط برقرار کنید و سفارش خود را ثبت کنید. در بهترین بازه زمانی و با بهترین کیفیت مطابق نظر شما، اپلیکیشن اجرا خواهد شد. همین حالا سفارش خود را ثبت کنید و در پیشی گرفتن از رقبا غفلت نکنید. 

کلیک کنید
ثبت سفارش طراحی اپلیکیشن

پیش نمایش اپلیکیشن:

هزینه طراحی اپلیکیشن