جدیدترین ux و ui برای اپلیکیشن های موبایل

بیشتر ابزارهای ساخته شده برای طراحان، دارای ویژگی هایی هستند که طراح را قادر می سازد تا رابط کاربری و تجربه کاربری بهتری را ارائه دهد. با این حال، این ایده ایست که کمتر طراحان به آن توجه می کند. رابط کاربری و تجربه کاربری چیزی نیست که بشود در یک لحظه به آن برسید و دیگر تمام، بلکه چیزی است که باید همیشه معتقد باشید بهتر از این هم وجود دارد و سعی کنید آن دانش را برای بهتر کردن کسب نمایید. این تنها راهی است که شما را به عنوان یک طراح یا توسعه دهنده خبره و موفق به هدف می رساند.

در واقع، رابط کاربری بخش اصلی و مهم وبسایت یا اپلیکیشن می باشد که باعث می شود دید و احساس نسبت به وبسایت شکل بگیرد. با وجود قالب ها و ابزارات امروزی، کد نویسی برای ساختن یک وب سایت با رابط کاربری عالی اهمیت خود را از دست داده است، البته به یاد داشته باشید که طراحی رابط کاربری هنوز هم یک عمل دیجیتالی است.

در کل، اگر وبسایتی از طراحی رابط کاربری استانداردی برخوردار باشد و از تجربه کاربری دور بماند، کاربران آن را رها می کنند، هرچه قدر هم که وبسایت زیبا باشد. در این مقاله ، شرکت پلاتین ، از ابزارهای ux  و ui  صحبت کرده است.

ابزارها

InVision

InVision

بیشتر شرکت هایی که می خواهند بیشترین رضایت را از سمت مشتری پیدا کنند به سمت وبسایت InVision می روند.

این وب سایت از یک ابزار نمونه سازی بیشتر است. InVision  تیمی است  که محصولات دیجیتالی را به صورت مدرن طراحی می کند. این وبسایت با در نظر گرفتن اهداف شما ، طرح ذهنی شما را بهبود می بخشند و یا آن را از نو می سازند. InVision می تواند روی موضوعاتی که یک توسعه دهنده و یا طراح نمی تواند به جریان کاری آن فکر کند، تمرکز کند. همکاری با چنین ابزارهایی به محصول شما کمک کرده و باعث می شود که فییدبک های بهتری را از مشتری دریافت کنید.

Proto.io

ابزاری مناسب و ایده آل برای کسانی که می خواهند تنها با یک پلتفرم روی یک هدف چندین نمونه سازی جداگانه را انجام دهند: طراحی، پیش نمایش در دستگاه های واقعی، اشتراک گذاری، همکاری، آزمایش توسط کاربر و دریافت فییدبک. این ابزار ویژگی های بسیار خوبی را به همراه دارد برای مثال اجازه می دهد طرحی را که داخل فوتوشاپ دارید را به یک طرح تعاملی برای نمونه سازی تبدیل کنید. کار با این ابزار بسیار ساده بوده و شما هیچ احتیاجی به کدنویسی نخواهید داشت. این ابزار از کارایی درگ و دراپ پیروی می کند و تنها چند ثانیه طول می کشد تا شما بتوانید طرح ذهنی خود را به یک طرح تعاملی تبدیل کنید.

این ابزاری بسیاری حرفه ای بوده و به شما کمک می کند تا هر آنچه را که برای طرحتان موثر است نگه دارید و از آن استفاده کنید. 

Sketch

sketch

Sketchاپلکیشنی است که از فعالیت های طراحی مانند گرافیک، وبسایت و رابط کاربری پشتیبانی می کند. این ابزار با داشتن محیط وکتور به شما کمک می کند تا از اشکال پیچیده بدون سردرگمی و مشکل استفاده کنید. با استفاده از این اپلیکیشن می توانید روی طرحهای قدیمی کار کرده و آنها را بروز نمایید. این اپلیکیشن برای سیستم عامل مک او اس ایکس طراحی شده است.

Notism

Notism  پلتفرمی سریع برای طراحی و ساخت ویدیو است. این پلتفرم جلوه نمایشی طراحی شما را به یک نمونه ساز تعاملی برای وبسایت ها و سیستم عامل های موبایل از جمله آندروید و آی او اس تبدیل می کند. این نمونه سازی ها می تواند با همکاران، توسعه دهندگان و پروژه هایی مشابه نیز به اشتراک گذاشته شود. اطلاعات هم می تواند به صورت مستقیم به اشتراک گذاشته شده و هم می شود از طریق خط زمانی ویدیو آنها را به دیگران نشان دهید. در این حالت همه چیز تحت کنترل پروژه قرار می گیرد.

Great Simple

اگر به دنبال بهترین و زیباترین رابط های کاربری همراه با عناصر هسته و ابزارت آن هستید، نمی توانید بهتر از Great Simple  پیدا کنید. این ابزار با توجه کردن به جزئیات کاری شما بهترین طراحی را به شما ارائه می دهد و یک طراح را از انجام اشتباهات خود دور کند. مهمترین کیت های توسعه ای که در این ابزار وجود دارد کیت ها طراحی IOS و کیت طراحی متریال است، استفاده از این کیت ها برای هر طراحی واجب است. یکی از عالیترین ویژگی های این ابزار وجود کیت های توسعه آندروید و آی او اس به صورت رایگان است. چیزی که باعث شده بیش از پیش مورد علاقه قرار بگیرد. این ابزار همچنین توانایی تعامل با ابزارهای طراحی بزرگی مانند فوتوشاپ را نیز داراست.

با پلاتین به روز باشید.

دیدگاه شما:

نوشته های مرتبط

تکنولوژی های استفاده شده در netflix | Netflix TechStack

۱۴

آذر
react, SWIFT, The best startup, اخبار, استارت اپ, بازاریابی, بازاریابی محتوا, تجارت, تحقیقات بازار, جاوا اسکریپت, طراحی اپلیکیشن

تکنولوژی های استفاده شده در netflix | Netflix TechStack

در این مقاله قصد داریم تکنولوژی های مورد استفاده در Netflix رو براتون شهر بدیم . پس ادامه مطلب رو دنبال کنید 🙂 Tech stack یا پشته فناوری به مجموعه‌ای از فناوری‌ها، زبان‌ها، ابزارها و سرویس‌هایی اشاره دارد که در […]

۲۴

اردیبهشت
هوش مصنوعی

معرفی بهترین ابزار هوش مصنوعی

ابزار هوش مصنوعی (Artificial Intelligence) به دسته‌ای از تکنولوژی‌ها گفته می‌شود که به کامپیوترها اجازه می‌دهد تا به صورت خودکار، هوشمندانه و بدون نیاز به دخالت انسان، مسائل را حل کنند و تصمیم‌هایی بگیرند. در این روش، کامپیوتر با استفاده[…]

http://platinco.ir/tag/python/

۱۴

اردیبهشت
پایتون

آموزش کتابخانه pygame

انواع روش های ساخت بازی با پایتون Python یکی از زبان‌های محبوب برای توسعه بازی است و به دلیل سادگی و قابلیت استفاده آن، توسعه دهندگان بازی‌های زیادی از آن استفاده می‌کنند. در ادامه، انواع روش‌های ساخت بازی با پایتون[…]