اینفلوئنسر کیست؟

دسته بندی اینفلوئنسرهای اینستاگرامی

برای اینکه بتوانید در اینستاگرام از نقش اینفلوئنسرهای برای بازاریابی استفاده کنید، باید تشخیص دهید که اینفلوئنسرهای اینستاگرام در چه دسته‌ای جای می‌گیرند.

در یک دسته بندی کلی اینفلوئنسرهای از نظر محتوای پردازشی به دسته بندی زیر تقسیم بندی میکنیم

اینفلوئنسرهای های سبک زندگی ( Life Style )

این دسته از اینفلوئنسرها با انتشار محتوایی از سبک زندگی خود به بیان روزمرگی ها از طریق متن و تصویر می‌پردازد. رمز موفقیت این دسته از اینفلوئنسرهای اینستاگرام توانایی پردازش زندگی خود بوده و محتوایی تصویری باکیفیت از خانه، پوشش، سبک زندگی خود ارائه می‌دهند. خانم‌های جوان، تازه عروس‌ها، خانم های مصمم برای رژیم لاغری و جوان‌های متمول! اکثر این دسته بندی را تشکیل می‌دهند.

 مشخصات کلی این دسته از اینفلوئنسرهای اینستاگرام:

جنسیت: اکثرا خانم

قشر: اکثرا سطح متوسط به بالا از نظر مالی

قشر مخاطب:  جوانان

تاثیر گذاری: بیشتریت تاثیرگذاری بر روی پوشش و سبک زندگی

 اینفلوئنسرهای ورزشی:

این دسته از اینفلوئنسرها معمولا با انتشار تصاویر ورزشی خود، مخاطبانی با خط فکری مشترک را جذب می‌کنند. این روزها علاقه زیاد دختر و پسرهای جوان به ورزش و باشگاه‌های ورزشی غیرقابل انکار بوده و این دسته از اینفلوئنسرها مشوقی جذاب برای این قشر محسوب می‌شوند. این دسته از اینفلوئنسرهای اینستاگرام را معمولا افراد جوان و با استایل ورزشی جذاب تشکیل می‌دهند.

مشخصات کلی این دسته از اینفلوئنسرهای اینستاگرام:

جنسیت: خانم و آقا

قشر: ورزشی

قشر مخاطب: دختر و پسرهای جوان و نوجوان

تاثیر گذاری: بیشترین تاثیرگذاری بر روی سبک زندگی، استایل ورزشی.

اینفلوئنسرهای کمدین

این دسته از اینفلوئنسرها با انتشار محتوایی طنز و معمولا در قالب ویدئو، به جذب عمومی مخاطبان می‌پردازند. این دست از اینفلوئنسرها معمولا قدرت زیادی برای تاثیرگذاری ندارند اما به واسطه فالوورهای زیاد، می‌توانند پیامی خاص را به افراد زیادی انتقال دهند.

مشخصات کلی این دسته از اینفلوئنسرهای اینستاگرام:

جنسیت: خانم و (بیشتر) آقا

قشر: عمومی و مختلف

قشر مخاطب: نوجوانان

تاثیر گذاری: تاثیرگذاری در حد اطلاع رسانی.

اینفلوئنسرهای رسانه‌ای

این دسته از اینفلوئنسرها معمولا در حوزه انتشار اخبار و وقایع جامعه فعال هستند و می‌توان افراد معروف که در رسانه نیز حضور دارند را در این دسته بندی جای داد. به طور کلی این دسته از اینفلوئنسرها به مسائل اجتماعی و اقتصادی می‌پردازند. برندهای شخصی و افراد فعال در کسب و کار، بیشترین درصد را در این دسته بندی تشکیل می‌دهند.

مشخصات کلی این دسته از اینفلوئنسرهای اینستاگرام:

جنسیت: خانم و آقا

قشر: قشر فعال در رسانه.

قشر مخاطب: کارمندان

تاثیر گذاری: تاثیرگذاری زیاد بر روی عموم مردم.

اینفلوئنسرهای آموزشی

این دسته از اینفلوئنسرهای اینستاگرام به انتشار محتوای آموزشی و معمولا در قالب ویدئو می‌پردازند. آموزش زبان انگلیسی سهم بیشتری از این دسته بندی را به خود اختصاص داده، اما آموزش های مربوط به سخنرانی، فن بیان نیز در نوع خود سهم بالایی دارد.

مشخصات کلی این دسته از اینفلوئنسرهای اینستاگرام:

جنسیت: خانم و آقا

قشر: قشر فعال در کسب و کار

قشر مخاطب: صاحبان کسب و کار، دانشجویان

تاثیر گذاری: تاثیرگذاری زیاد بر روی افراد هم فکر.

دیدگاه شما:

نوشته های مرتبط

تکنولوژی های استفاده شده در netflix | Netflix TechStack

۱۴

آذر
react, SWIFT, The best startup, اخبار, استارت اپ, بازاریابی, بازاریابی محتوا, تجارت, تحقیقات بازار, جاوا اسکریپت, طراحی اپلیکیشن

تکنولوژی های استفاده شده در netflix | Netflix TechStack

در این مقاله قصد داریم تکنولوژی های مورد استفاده در Netflix رو براتون شهر بدیم . پس ادامه مطلب رو دنبال کنید 🙂 Tech stack یا پشته فناوری به مجموعه‌ای از فناوری‌ها، زبان‌ها، ابزارها و سرویس‌هایی اشاره دارد که در […]

۲۴

اردیبهشت
هوش مصنوعی

معرفی بهترین ابزار هوش مصنوعی

ابزار هوش مصنوعی (Artificial Intelligence) به دسته‌ای از تکنولوژی‌ها گفته می‌شود که به کامپیوترها اجازه می‌دهد تا به صورت خودکار، هوشمندانه و بدون نیاز به دخالت انسان، مسائل را حل کنند و تصمیم‌هایی بگیرند. در این روش، کامپیوتر با استفاده[…]

http://platinco.ir/tag/python/

۱۴

اردیبهشت
پایتون

آموزش کتابخانه pygame

انواع روش های ساخت بازی با پایتون Python یکی از زبان‌های محبوب برای توسعه بازی است و به دلیل سادگی و قابلیت استفاده آن، توسعه دهندگان بازی‌های زیادی از آن استفاده می‌کنند. در ادامه، انواع روش‌های ساخت بازی با پایتون[…]